Morze Bałtyckie – łagodne i wzburzone, niebieskie i szare, przyjazne i kapryśne. Z pewnością ma wiele odsłon i dla wielu żeglarzy jest nadal zagadką, mimo przepłynięcia po nim tysięcy mil i spędzeniu niezliczonych godzin na pokładzie. My odkrywamy je każdego dnia na nowo. Bałtyk to akwen stosunkowo niewielki, ale niezwykle ciekawy pod względem ukształtowania linii brzegowej, różnych warunków pogodowych oraz zafalowania. Jest jedyny w swoim rodzaju. Żegluga po Bałtyku to dawka wyjątkowych przeżyć i doświadczeń. Jest to akwen idealny do szkolenia adeptów morskiej żeglugi, a zdobyty staż na Morzu Bałtyckim przekłada się na najcenniejsze doświadczenia.

Rejsy odbywają się pod opieką wykwalifikowanego i doświadczonego kapitana dbającego o bezpieczeństwo jachtu i załogi.

Zaproponuj własny termin i skontaktuj się z nami

TERMIN

JACHT

CENA

REZERWUJ

w trakcie planowania

-

-

 

Morze Bałtyckie – łagodne i wzburzone, niebieskie i szare, przyjazne i kapryśne. Z pewnością ma wiele odsłon i dla wielu żeglarzy jest nadal zagadką, mimo przepłynięcia po nim tysięcy mil i spędzeniu niezliczonych godzin na pokładzie. My odkrywamy je każdego dnia na nowo (...)

CENA: zależy od terminu rejsu

Cena obejmuje jedno miejsce na jachcie, opiekę skippera oraz ubezpieczenie NNW i KL. Dodatkowo załogant wnosi składkę na pokrycie opłat portowych, paliwa, prowiantu - wynosi około 250 PLN/tydzień. Składka nie dotyczy skippera - pozostaje on na utrzymaniu załogi.

STAŻ: ok. 60 godz.

TRASA:

Zależy nam na tym, aby rejs był interesujący i w miarę możliwości odbywał się w sprzyjających warunkach. W związku z tym ostateczny plan podróży zostanie wykreowany tuż przed samym rejsem co pozwoli to na dobranie optymalnej trasy w stosunku do zapowiadającej się prognozy pogody.

Rejsy rozpoczynamy z Pucka (Dar Pucka, Josephine) i z Gdyni (WindThief).

Porty zagraniczne:

Szwecja:

Karsklona, Kalmar, Visby

Dania:

Ronne, Nexo

Litwa: Kłajpeda

Łotwa: Liepaja

REJSY PO ZATOCE GDAŃSKIEJ

REJSY PO ZATOCE GDAŃSKIEJ

STAŻ: ok. 60 godz.

----

s/y Josefine szczegóły

s/y Wind Thief szczegóły

s/y Dar Pucka szczegóły

Rejsy zatokowe, dla osób pragnących spędzić kilka dni wolnego łącząc wypoczynek z odwiedzaniem ciekawych miejsc, są idealnym rozwiązaniem. Zatoka Gdańska to idealny obszar dla żeglugi i turystyki wodnej. Jedną z największych atrakcji jest molo w Sopocie, piaszczyste plaże oraz wiele uroczych portów pełne rozrywek dla turystów w sezonie letnim.
Udział w rejsach na Zatoce Gdańskiej stanowi też świetną okazję, na nabranie w krótkim czasie cennego doświadczenia z zakresu pływania w rejonie o dużym natężeniu ruchu oraz praktyki nawigacyjnej. Jest to pierwszy bardzo znaczący krok prowadzący do żeglugi na pełnym morzu, przy jednocześnie stosunkowo krótkich przejściach między portami.

REZERWACJA:

Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz wiadomość z danymi do przelewu. Rezerwacja terminu nastąpi po odnotowaniu przez nas wpłaty zaliczki w wysokości 50% ceny. Pozostałą kwotę należy wpłacić na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

Trasa rejsu

Trasa rejsu oczywiście zależy od pogody, a w szczególności od siły i kierunku wiatru. Zależy nam na tym, aby rejs był interesujący i w miarę możliwości odbywał się w sprzyjających warunkach. Dla urozmaicenia naszej przygody chcielibyśmy odwiedzić porty zgodnie z preferencjami naszej załogi, zapewniając dobrą zabawę i jednocześnie dużą dawkę cennego doświadczenia.

Rejsy rozpoczynamy z Pucka (Dar Pucka, Josephine) i z Gdyni (WindThief).

Wybierz termin
Imię i Nazwisko
data urodzenia
Twój e-mail
Tel. kontaktowy
Dodatkowe informacje
zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności
Zarezerwuj
Zarezerwuj
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

----

----

WOLNE MIEJSCA

CENA

TERMINY

CENA:

zależy od terminu rejsu

Cena obejmuje jedno miejsce na jachcie i opiekę skippera oraz ubezpieczenie NNW i KL. Dodatkowo załogant wnosi składkę na pokrycie opłat portowych, paliwa, prowiantu - zwykle wynosi około 250 PLN/tydzień. Składka nie dotyczy skippera - pozostaje on na utrzymaniu załogi.

JACHT:

STAŻ:

S/Y Dar Pucka

ok. 120 godzin

Polityka prywatności

Przedstawiona na tej stronie oferta ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

SailCraft Sławomir Gronowski
tel. 600-310-665
NIP 584-254-79-83
REGON 385-731-596
Konto bankowe:
Millennium S.A., nr 84 1160 2202 0000 0004 6147 9314