SailCraft Sławomir Gronowski
tel. 600-310-665
NIP 584-254-79-83
REGON 385-731-596
Konto bankowe:
Millennium S.A., nr 84 1160 2202 0000 0004 6147 9314

Przedstawiona na tej stronie oferta ma charakter informacyjny i stanowi zaproszenie do zawarcia umowy. Oferta ta nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

Polityka prywatności

ok. 120 godzin

S/Y Dar Pucka

STAŻ:

JACHT:

Cena obejmuje jedno miejsce na jachcie i opiekę skippera oraz ubezpieczenie NNW i KL. Dodatkowo załogant wnosi składkę na pokrycie opłat portowych, paliwa, prowiantu - zwykle wynosi około 250 PLN/tydzień. Składka nie dotyczy skippera - pozostaje on na utrzymaniu załogi.

zależy od terminu rejsu

CENA:

TERMINY

CENA

WOLNE MIEJSCA

----

----

Wybierz termin
Imię i Nazwisko
data urodzenia
Twój e-mail
Tel. kontaktowy
Dodatkowe informacje
zapoznałem się z regulaminem i polityką prywatności
Zarezerwuj
Zarezerwuj
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

Trasa rejsu oczywiście zależy od pogody, a w szczególności od siły i kierunku wiatru. Zależy nam na tym, aby rejs był interesujący i w miarę możliwości odbywał się w sprzyjających warunkach. Dla urozmaicenia naszej przygody chcielibyśmy odwiedzić co najmniej dwa zagraniczne porty (nie dotyczy rejsów zatokowych). W związku z tym ostateczny plan podróży zostanie wykreowany tuż przed samym rejsem. Pozwoli to na dobranie optymalnej trasy w stosunku do zapowiadającej się prognozy pogody.

Rejsy rozpoczynamy z Pucka (Dar Pucka, Josephine) i z Gdyni (WindThief).

 

Poniżej lista portów, do których najbardziej lubimy zaglądać:

Szwecja: Karsklona, Kalmar, Visby

Dania: Ronne, Nexo

Litwa: Kłajpeda

Łotwa: Liepaja

Kołobrzeg, Ustka,

Łeba, Świnoujście

Trasa rejsu

Porty zagraniczne

Porty polskie

Po Bałtyku pływamy na następujących jachtach:

Po wypełnieniu poniższego formularza otrzymasz wiadomość z danymi do przelewu. Rezerwacja terminu nastąpi po odnotowaniu przez nas wpłaty zaliczki w wysokości 50% ceny. Pozostałą kwotę należy wpłacić na 7 dni przed rozpoczęciem szkolenia.

REZERWACJA:

Morze Bałtyckie – łagodne i wzburzone, niebieskie i szare, przyjazne i kapryśne. Z pewnością ma wiele odsłon i dla wielu żeglarzy jest nadal zagadką, mimo przepłynięcia po nim tysięcy mil i spędzeniu niezliczonych godzin na pokładzie. My odkrywamy je każdego dnia na nowo.
Bałtyk to akwen stosunkowo niewielki, ale niezwykle ciekawy pod względem ukształtowania linii brzegowej, różnorodnych warunków meteorologicznych oraz zafalowania. Jest jedyny w swoim rodzaju. Żegluga po Bałtyku to dawka niesamowitych przeżyć i doświadczenia. Jest to akwen idealny do szkolenia adeptów morskiej żeglugi, a zdobyty staż na Morzu Bałtyckim przekłada się na najcenniejsze doświadczenia.  
Rejsy odbywają się pod opieką wykwalifikowanego i doświadczonego kapitana dbającego o bezpieczeństwo jachtu i załogi.

s/y Dar Pucka szczegóły

s/y Wind Thief szczegóły

s/y Josefine szczegóły

----

REJSY 

PO MORZU BAŁTYCKIM

STAŻ: ok. 80 - 100 godz.

REJSY 

PO MORZU BAŁTYCKIM

Porty zagraniczne:

Szwecja:

Karsklona, Kalmar, Visby

Dania:

Ronne, Nexo

Litwa: Kłajpeda

Łotwa: Liepaja

Porty polskie:

 

Kołobrzeg,

Ustka,

Łeba, Świnoujście

Lista portów, do których najbardziej lubimy zaglądać:

Zależy nam na tym, aby rejs był interesujący i w miarę możliwości odbywał się w sprzyjających warunkach. W związku z tym ostateczny plan podróży zostanie wykreowany tuż przed samym rejsem co pozwoli to na dobranie optymalnej trasy w stosunku do zapowiadającej się prognozy pogody.

Rejsy rozpoczynamy z Pucka (Dar Pucka, Josephine) i z Gdyni (WindThief).

TRASA:

STAŻ: ok. 100 godz.

Cena obejmuje jedno miejsce na jachcie, opiekę skippera oraz ubezpieczenie NNW i KL. Dodatkowo załogant wnosi składkę na pokrycie opłat portowych, paliwa, prowiantu - wynosi około 250 PLN/tydzień. Składka nie dotyczy skippera - pozostaje on na utrzymaniu załogi.

CENA: zależy od terminu rejsu

Morze Bałtyckie – łagodne i wzburzone, niebieskie i szare, przyjazne i kapryśne. Z pewnością ma wiele odsłon i dla wielu żeglarzy jest nadal zagadką, mimo przepłynięcia po nim tysięcy mil i spędzeniu niezliczonych godzin na pokładzie. My odkrywamy je każdego dnia na nowo (...)

TERMIN

JACHT

CENA

REZERWUJ

29.04-06.05.23

Wind Thief

2190 zł

17-21.06.23

Wind Thief

1390 zł

08-12.07.23

Wind Thief

1390 zł

29.07-02.08.23

Wind Thief

1390 zł

26-30.08.23

Wind Thief

1390 zł

     

 

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

rezerwuj

Zaproponuj własny termin i skontaktuj się z nami

Morze Bałtyckie – łagodne i wzburzone, niebieskie i szare, przyjazne i kapryśne. Z pewnością ma wiele odsłon i dla wielu żeglarzy jest nadal zagadką, mimo przepłynięcia po nim tysięcy mil i spędzeniu niezliczonych godzin na pokładzie. My odkrywamy je każdego dnia na nowo. Bałtyk to akwen stosunkowo niewielki, ale niezwykle ciekawy pod względem ukształtowania linii brzegowej, różnych warunków pogodowych oraz zafalowania. Jest jedyny w swoim rodzaju. Żegluga po Bałtyku to dawka wyjątkowych przeżyć i doświadczeń. Jest to akwen idealny do szkolenia adeptów morskiej żeglugi, a zdobyty staż na Morzu Bałtyckim przekłada się na najcenniejsze doświadczenia.

Rejsy odbywają się pod opieką wykwalifikowanego i doświadczonego kapitana dbającego o bezpieczeństwo jachtu i załogi.